ELT Semineri

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ziyareti
6 Aralık 2019
Bursa Gezisi-Bilim Sanat Merkezi
20 Aralık 2019

Altin Cocuk Schools’ English teachers and bilingual language system’s partners attended to the ELT Conference held by Acibadem Schools. After planeries,presented by Sam Whittam and Professor Sinan Canan,they continued to foster and engage learning with different workshops. Finally, they got their certificates.

Thanks Acibadem Schools for their hospitality.

Bilingual (Çift Dilli Eğitim) sistemi uygulayan Balıkesir Altın Cocuk Okullari olarak , İstanbul Acibadem Okullari tarafindan gerceklestirilen ELT seminerindeydik.

Ingilizce öğretmenlerimiz ve Bilingual (Çift Dilli Eğitim) sisteminin Yabanci Dil ogretmenleri ile basarili bir sekilde yuruten partner ogretmenler olarak 14 Aralık ta İstanbul Acibadem Okullarinda yapılan ELT semineri katılımı ile güzel bilgiler edindik .

Tüm öğretmenlerimiz Sam Whittam ve Prof. Dr. Sinan Canan tarafindan sunulan panellerin ardindan kendi ögrenme süreclerini daha da gelistirmek ve ilerletmek adina farkli atölyelere katildilar.

Tüm sunumlarin ve atölye çalışmalarının ardindan ise sertifikalarini aldilar.

İstanbul Acıbadem Okullari Genel Müdürü Sayın İdris Topçuoğlu Beyefendi ile çalışma arkadaşlarına , bizlere katkilarindan ve misafirperverliklerinden dolayi tesekkur ederiz.